KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728850
nr 1572 8850
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Signerad, blandteknik, Utan titel, pannå, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:27:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr